LOADING

Type to search

Virtual Cattle Battle Winners Ring

DIVISION 1 - PEE WEES

Class 1

videocam 1:08
videocam 1:18
videocam 00:46
videocam 1:10
videocam 1:53
videocam 1:04
videocam 00:53
videocam 00:47
videocam 00:59
No. Name
1 Riley Wagner
2 Rylee Helsinger
3 Baylee Turner
4 Hunter Harris
5 Kayanna Farmer
6 Harlee Jo Roberson
7 Eli Gerlach
8 Jaylen Jackson
9 Cooper Wilkins

Class Champion: Hunter Harris
Reserve: Cooper Wilkins


Class 2

videocam 01:22
videocam 00:32
videocam 00:28
videocam 01:30
videocam 01:22
videocam 02:09
videocam 00:40
videocam 00:50
videocam 01:09
No. Name
10 Vance Mrnak
11 Bennett Mrnak
12 Ellis Mrnak
13 Brooklyn Thomas
14 Jasper Gilleard
15 Carley Tolbert
16 Owen Price
17 Casen Briney
18 Knox Cook

Class 2 Champion: Carley Tolbert

Reserve: Brooklyn Thomas


Class 3

videocam 01:10
videocam 01:43
videocam 00:49
videocam 01:10
videocam 00:58
videocam 01:19
videocam 00:30
videocam 01:05
videocam 01:11
No. Name
19 Lauren Johnson
20 Braxton Upshaw
21 Wylin Wolfe
22 Lauren Johnson
23 Karri Shayne Wilhite
24 Elianna Sowers
25 Kaeden Bronder
26 Jalen Miller
27 Vivian Diller

Class 3 Champion: Lauren Johnson

Reserve: Kaeden Bronder


Class 4

videocam 01:14
videocam 01:06
videocam 00:51
videocam 01:06
videocam 00:56
videocam 01:21
videocam 01:36
videocam 01:26
videocam 00:50
videocam 00:47
No. Name
28 Waylon Bockel
29 Charlie Sweeney
30 Lily Marvel
31 Charlotte Marvel
32 Otis Gavett
33 Regan Steber
34 Tara Mueller
35 Sydney Betes
36 Lincoln Blagg
37 Garrett Wade

Class 4 champion: Lily Marvel

Reserve: Tara Mueller

Division 1 – Pee Wees Overall Champion: Carley Tolbert
Division 1 – Pee Wees Overall Reserve Champion: Lily Marvel

DIVISION 2 - MOMS

Class 1

videocam 01:31
videocam 01:06
videocam 00:44
videocam 01:01
videocam 02:15
videocam 00:44
videocam 01:00
videocam 01:01
No. Name
1 Danette Comer
2 Jamie Lowes
3 Renew Renati
4 Marrianne Bobo
5 Cheyenne Sharp
6 Sarah Price
7 Amanda Bronder
8 Amanda Rar Millet

Class 1 Champion: Amanda Bronder

Reserve Champion: Jamie Lowes


Class 2

videocam 01:26
videocam 00:39
videocam 00:54
videocam 01:00
videocam 01:05
videocam 01:04
videocam 01:30
videocam 01:30
No. Name
9 Heidi Kneib
10 Nadelyn Sutherland
11 Melissa Weigel
12 Karol Burlile
13 Elizabeth Marvel
14 Audrey Blagg
15 Beth Carter
16 Nicolle Hoskins

Class 2 Champion: Nicolle Hoskins

Reserve Champion: Nadelyn Sutherland

Moms Overall Champion: Nicolle Hoskins
Moms Overall Reserve Champion: Nadelyn Sutherland

DIVISION 3 - DADS

Class 1

videocam 00:59
videocam 01:22
videocam 00:54
videocam 01:23
videocam 01:01
videocam 01:02
videocam 00:57
No. Name
1 Kyle Glenn
2 Robert Bennett
3 Alan Mohr
4 Troy Spencer
5 David Ames
6 Duane Miller
7 Morgan Gavett

Overall Grand Champion Dad: Kyle Glenn

Overall Reserve Champion Dad: Morgan Gavett

Pee Wees & Parents Supreme Overall Champion Showman:

Division 2 Moms – No. 16: Nicolle Hoskins